Community

Novi sistem igranja ?  

RSS

shajaCRO
(@shaja)
Regular Admin
07/09/2017 9:02 pm  

Sistem igranja (Primjer)
Sistem je do 100 ljudi(moze se prilagoditi do 160)
Svaka liga broji po 20 sudionika
1.RPL
2.RPL
3.RPL Sjever
3.RPL Istok
3.RPL Jug
Iz 2.RPL ispada 6 natjecatelja dok iz 3-ih liga prvaci idu izravno a od 2-5 mjesta igraju kvalifikacije za ulaz, tipa 2-4, 3-5 i pobjednici polufinale i finale. Dobijamo iz 3 lige po 6 za ulaz.
Prednost ovog sistema je da svaki igrač u godini dana može doći do 1.RPLi postati prvak a ne u dvije godine koliko je po sadasnjem sistemu potrebno. Eventualno je moguće sirenje liga zbog većeg broja natjecatelja no o tome kada dodje vrijeme. Ovo je primjer i trenutno se dorađiva a ovisi i o prijavama članova i odluci CREW-a.

Sudionici trećih liga odlučivali bi se ždrijebom, slučajnim odabirom!

ReplyQuote
barba Stefano
(@tsj984)
Beginner
07/09/2017 9:13 pm  

definitivno mislim da bi lige trebale imati 18 ili 20 igrača, isto tako mogla bi svaka liga imati svoj kup,pa pobjednik kupa da ima priliku ući u viši rang (kako pobjednik lige uefa ide u ligu prvaka),...

ReplyQuote
crazykure1911
(@crazykure)
Beginner
07/09/2017 9:26 pm  

Meni se ovo sviđa, bilo bi zanimljivihe. Jedino treba vidjeti kako će se ekipe birati za 3 Rpl s koliko zvijezdica i dali bi tipa na sjeveru i jugu mogle biti iste ekipe

ReplyQuote
shajaCRO
(@shaja)
Regular Admin
07/09/2017 9:30 pm  

Već o tome smo razmišljali i igrače ne bi vezali za ekipe već samo za jačine klubova.

Tipa 1.RPL 4.5 zvjezdica, 2.RPL 4 zvjezdice i 3.RPL 3.5 zvjezdica.

Domaćin uvijek bira prvi klub, gost ne može isti -  a na tablicama ne bi pisala imena klubova kao do sada već igračev PSN ID !

ReplyQuote
Danijel
(@bellicus)
Beginner
08/09/2017 12:54 pm  

Meni se ovo nimalo ne sviđa iz više razloga, kao prvo nema većeg gušta nego kad biraš svoj klub prije početka sezone, onaj osjećaj kad čekaš livedraft za izbor klubova pa čekaš da se bira pa znaš da ćeš za taj klub bit vezan iduća 2 mjeseca, nikad ne znaš kakva će te forma dočekati taj tjedan, dal će biti dobra, dali loša, i sve što prolaziš prolaziš sa jednim klubom te sezone, naravno da je cilj ući u prvu ligu, ali nije bitno i ako to bude za godinu ili dvije ili tri, ako uđeš još ćeš više cijenit svoj poduhvat i to što si u odabranom društvu prve lige. Tako je i u realnom životu i Glasgow je bačen u najniži rank prije nekoliko godina sad je u drugoj ligi i kad dođe do prve cijenit će to više nego išta. Tako da uopće nije bitno koliko godina treba do koje lige, svaka liga nosi svoju draž ako si kvalitetan igrač doći ćeš do cilja kad tad. I nebitno je tko je koji na redu za biranje u 2 3 5 ligi, vidjeli smo kariranog šta je radio sa swansiem prošle sezone, i izbacivao igrače i timove iz prve lige koji igraju sa timovima od 4.5 zvjezdice. I nema ništa draže i slađe taj draft prije početka izbor kluba koji će te pratit kroz cijelu sezonu. Ovo je sve naravno samo moje mišljenje. Ali ako dođe do novog sistema nažalost ću prekočit daljnje igranje. Jer uzimat klub po želji svako novo kolo mi nema nikakvog smisla. 🙂

ReplyQuote
Goran Perger
(@goranbm)
Amauter Admin
08/09/2017 6:56 pm  

Sistem natjecanja mi je zanimljiv, ali ne slažem se sa ovom promjenom oko izbora klubova....

ReplyQuote
shajaCRO
(@shaja)
Regular Admin
30/04/2018 1:55 am  

Tesz

ReplyQuote
Share: